אז... לאן נוסעים? לירח דבש
אז… לאן נוסעים? לירח דבש

כשמתכננים ירח דבש צריך, כאמור, לקבל החלטה לגבי היעד שאליו נוסעים. היעד צריך להיות מקובל על שניכם, ולהיות מתאים לחופשה בסגנון ששניכם אוהבים. מכיוון שיש כל כך הרבה מקומות מקסימים בעולם, הנה לפניכם רשימה של כמה מקומות בהם תוכלו לבלות ירח דבש מושלם.

  • פריז, צרפת – אחת הערים הרומנטיות ביותר בעולם, בזכות השפה, האוכל והאתרים המדהימים שהיא טומנת בחובה. בפריז תוכלו להתפנק באחד מבתי המלון המקסימים שלה, לשתות קפה באחד מבתי הקפה השיקיים של העיר, להסתובב בכיף בשאנז אליזה ולעבור בשער הניצחון הפרטי שלכם, לצפות על העיר המדהימה הזאת ממרומי מגדל אייפל ופשוט לנשום את האוויר הצלול המדהים של פריז, וליהנות מאהבה אחת גדולה.
  • איטליה – עוד מדינה רומנטית לבילוי של ירח דבש מושלם; התעלות של ונציה, הרחובות והכנסיות המרשימים של רומא, הלבן של פירנציה והיין שנמזג שם בכל מקום כדי לעשות לחיים, בשילוב האיטלקית שמתגלגלת על הלשון, הופכים אותה למדינה שבה אפשר בהחלט לבלות ירח דבש קסום.
  • ניו יורק, ארה"ב – התפוח הגדול שיש בו הכול, הוא המקום להגיע אליו לירח דבש מקסים, אם אתם אוהבים להיות עירוניים. יש לה המון מה להציע ואין ספק שתחזרו ממנה עם המון חוויות, אתם רק צריכים להיות בטוחים שזה באמת מה שמתחשק לכם לעשות.
  • תאילנד – אם חופים לבנים עם מי טורקיז, שקיעות מדהימות וקוקטיילים טעימים על החוף הם דברים שקוסמים לכם – תאילנד היא המקום בה"א הידיעה עבורכם.

לסיכום

תכנון ירח דבש הוא לא דבר של מה בכך, וחשוב להשקיע בו זמן ומחשבה, כדי שהוא יהיה באמת מוצלח. אז קחו את הזמן בשקט – רק שניכם, ובחרו את היעד שהכי מתאים לכם. אנחנו בטוחים שתחזרו עם המון חוויות, והכי מאוהבים שאפשר רק להיות.