ירח דבש הוא אחד הטיולים הכי מהנים שיהיו לכם. תהיה אהבה באוויר בכל רגע נתון, אתם תיקשרו זה לזה כאשר זה הטיול הראשון שלכם כבעל ואישה. לפני שאתם נופלים באשליות שזה יהיה טיול מושלם בלי טעויות כדאי שתבררו שזה באמת כך, והנה כמה פרטים שכדאי שתבררו.

 

מה הגבלות התקציב?

ראשית, חשוב לבדוק מה התקציב האפשרי שלכם. נכון שזה ירח דבש וצריך לפתוח את הכיס אך בסופו של דבר אתם אחרי החתונה שהיא אירוע יקר במיוחד. גם אם הרווחתם בסופו של דבר בחתונה אל תבזבזו את כך הכסף שלכם על ירח הדבש ואל תיסחפו בשם האהבה. יש עוד ילד שאתם רוצים להביא לעולם והוא יהיה יקר מאוד, יש בית שאתם צריכים לקנות או שכר דירה לשלם, וכמובן שיש לכם עוד חיים משותפים יחד והעלויות יהיו גבוהות. אין ספק שבירח דבש צריך ליהנות אך יש לבחור את ירח הדבש בהתאם לתקציב שלכם כך שתוכלו לבזבז כמה שתרצו בלי להתחשבן.

ירח דבשלבדוק את מזג האוויר

מעבר לתקציב שאתם חייבים לבדוק אתם חייבים גם לבדוק את מזג האוויר. יכול להיות שאתם מתחתנים בחורף כדי לחסוך עלויות רבות אך בסופו של דבר החיסכון הזה יעלה לכם בביטול של כמה מהיעדים שחשבתם להגיע אליהם בירח הדבש. אם אתם רוצים ירח דבש חורפי אז יהיה לכם פשוט יותר לבחור גם יעד קרוב ומגניב כמו למשל באירופה, אך אם אתם רוצים בטן גב על חוף הים כדאי שתחשבו יותר רחוק על תאילנד או מקסיקו.

 

לבדוק את הביטוחים

עוד נקודה חשובה שאולי לא כל כך כיף להתעסק בה אך היא אולי החשובה ביותר, הם הביטוחים. האם יגיע לכם פיצוי בגין עיכוב בטיסה? מה לגבי איבוד מזוודות? מה לגבי ביטוח נסיעות לחו"ל שידאג לבריאות שלכם? אלו דברים שאולי לא כיף להתעסק בהם אך הם חשובים לא פחות. תארגנו את כל הביטוחים הללו ביום אחד בודד ולאחר מכן תוכלו להרגיש הרבה יותר רגועים ובטוחים במהלך הטיול, לא משנה לאן תחליטו לטוס.